Producent mebli tapicerowanych "Breit-Pol" - Bydgoszcz

Firma „Biret-Pol" z siedzibą w mieście Bydgoszcz, to firma z wieloletnim doświadczeniem i kapitałem zagranicznym, która rozpoczęła swoją działalność jako producent krzeseł i mebli tapicerowanych w 2000 roku.

Misją i celem firmy „BreitPol" jest produkcja wysokiej jakości luksusowych mebli tapicerowanych. Dlatego jako producent mebli tapicerowanych i producent krzeseł, firma stawia na ponadczasowe wzornictwo, ciekawy design, najwyższej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie z dbałością o każdy szczegół.

Producent mebli tapicerowanych „Breit-Pol" posiada swoją własną stolarnię, tapicernię i szwalnię, co gwarantuje doskonałe wzornictwo i wysoką jakość w dobrym, niepowtarzalnym stylu. Pracownicy tworzący nasz zespół posiadają nie tylko doświadczenie nabyte w toku lat pracy w branżach związanych z meblarstwem i tapicerstwem, ale też kunszt artystyczny. Można to dostrzec na każdym kroku odwiedzając firmowy salon meblowy, w którym prezentowane są dostępne w aktualnej kolekcji meble tapicerowane w ciekawych, inspirujących aranżacjach. Salon meblowy chętnie odwiedzają klienci z miasta Bydgoszcz i okolic, którzy szukają ekskluzywnych mebli zarówno do lokali prywatnych, jak i komercyjnych.


Dużo uwagi przy produkcji mebli poświęcane jest jakości stosowanych materiałów, w tym skór z najlepszych włoskich garbarni i tkanin pochodzących od renomowanych producentów hiszpańskich i włoskich.


Elegancja, styl, funkcjonalność to główne cechy jakimi można określić nasze meble tapicerowane. Każdy, kto właśnie tego oczekuje, z pewnością będzie usatysfakcjonowany dostępnym asortymentem.

Szeroka oferta sprawia, że „Breit-Pol" pomoże zrealizować marzenia o stylowych, pięknych wnętrzach. Wystarczy tylko odwiedzić salon meblowy i poznać bogaty asortyment, który zachwyci doskonałym designem, perfekcją wykonania i inteligentnymi rozwiązaniami, stworzonymi z myślą o wygodzie i komforcie ich użytkowników.

 
 
test